Zespół

,,A teraz idziemy na jednego” Wyobraź sobie, kiedy to siadasz przy stole po kolejnym tańcu aby wznieść toast, a Twoje ręce wciąż tańczą i tańczą w rytmie naszej muzyki, niestety wóda z kieliszka ląduje na odzieży lub stole, taki Ci już u nas taneczny klimat.

Prezentacja naszego całego Zespołu Muzycznego

Adrian: Keyboard, wokal

Sławek: Keytar, wokal

Mirek: Gitara basowa, wokal

Andrzej: Perkusja

,,A teraz idziemy na jednego”

czyli weselne trunki, również bezalkoholowe.

Zastanawialiście się ile potrzeba na weselu alkoholu? Może nie wiecie również jakiego gatunku alkohole serwować na swoim weselu? Przychodzimy z pomocą oraz z podpowiedziami. Bywamy jako zespół na weselach często, widzimy co jest serwowane oraz w jaki sposób, chętnie podzielimy się naszymi przykładowymi spostrzeżeniami, być może stanie się to dla niektórych naszą małą podpowiedzią.

Ilość wódki na weselu.

Na wesele będziemy potrzebowali około 0,5 litra wódki licząc na jednego gościa, gdy robimy wesele wraz z poprawinami wtedy warto zastosować przelicznik 1 litr wódki na osobę. Oczywiście goście i tak tego wszystkiego nie wypiją. We większości tradycja weselna jest taka że przy pożegnaniu na koniec imprezy daje się gościom wódkę do domu ,,na kaca” Oczywiście jeżeli gorzałki jeszcze zostanie to można ją zużyć na kolejnej imprezie jaką będą chrzciny dziecka. Nie polecamy picia dużych ilości wódy na chrzcinach, jednak do kawy i ciasta kieliszek wódy należy się również na chrzcinach. Wracając do alkoholi weselnych, zazwyczaj witamy gości szampanem. Nie zapomnijmy również o tym że niektórzy goście nie piją alkoholu w ogóle, warto zadbać dla nich o trunki bezalkoholowe. Może to być bezalkoholowy odpowiednik szampana Picolo lub inne soki np. winogronowy. W dzisiejszych czasach na rynku dostępny jest również szeroki asortyment piwa bezalkoholowego o owocowych smakach. Takiego piwa na weselu z powodzeniem może napić się również dziecko lub młodzież. Panowie którzy będą rano, po imprezie prowadzili auto, chętnie wypiją na Waszej imprezie 2-3 piwa, czyli koniecznie musicie zadbać o zakup piwa tego tradycyjnego.

Czteroosobowy lub dwuosobowy zespół muzyczny z Grudziądza, muzyka na Waszym weselu 100% na żywo.

%d bloggers like this: