Zespół weselny Grudziądz

Zespół weselny Grudziądzkapela weselna SEKRET to najlepszy zespół muzyczny w Twoim mieście. Prowadzimy najzabawniejsze i najbardziej huczne wesela w Grudziądzu, a także całego województwa kujawsko pomorskiego. Nasz zespół na wesele rozbawi nie jednego, nawet najbardziej wybrednego gościa. Jako profesjonalny zespół weselny posiadamy swój kanał na YouTube. Plasując się na ranking „zespoły weselne w Grudziądzu” jesteśmy w czołówce.

Zespół weselny muzyczny Grudziądz

Orkiestra weselna Grudziądz wyposażona jest w keyboard, keytar, gitarę basową oraz perkusję, a jako profesjonalna kapela weselna w Grudziądzu posiadamy, również kilku wokalistów.

Zespoły na wesele Grudziądz – cena

Nasza orkiestra muzyczna na wesele w Grudziądzu jest jedną z najtańszych, ale i jedną z najlepszych kapel weselnych. Więcej informacji znajdziecie w zakładce cennik.

Zespół na wesele Grudziądz – lokale

Zespół na wesele Grudziądz

Oto lista lokali w których zagraliśmy jako Zespół weselny Grudziądz, a goście weselni w pełni byli zadowoleni:

  • HOTEL RUDNIK w Grudziądzu, który zawiera hotel, restaurację oraz sale konferencyjne
  • Hotel Kowalkowski  Grudziądz – hotel z luksusową restauracją
  • Dom weselny LAS VEGAS  w Grudziądzu.
  • Najwyższej jakości hotel RAD w Grudziądzu
  • klub muzyczny „RESTAURANT&CLUB BODEGA ” w Grudziądzu
  • karczma CZARCI MŁYN Grudziądz.
  • Klub koncertowy Fado Cafe w Grudziądzu
  • dom weselny KAROLINA w Grudziądzu
  • i wiele innych

Historyczne informacje o Grudziądzu

Zespół muzyczny Grudziądz

Grudziądz to miasto w województwie kujawsko-pomorskim i położone nad Wisłą. Od początku związane z wojskiem. W roku 1920 przywrócone Polsce po odzyskaniu niepodległości. Jako położone w pobliżu Prus Wschodnich stało się strategicznym miastem Polski i ówczesne władze postanowiły utworzyć w nim duży garnizon wojskowy. W latach 1920-1939 stacjonowało wiele jednostek wojskowych, a w drugiej połowie 1944r. Miasto zostało przygotowane na odparcie zbliżającej się Armii Czerwonej 6 marca 1945r, a miasto zdobyło Wojsko Radzieckie i po zakończeniu II wojny światowej miasto zaczęto odbudowywać. Przez wiele lat było ono strategicznym punktem, w którym stacjonowały bazy m.in. chemików, saperów, artylerii. Od początku lat 90-tych XX wieku na skutek reorganizacji, znacznie obniżono rangę Grudziądza jako miasta silnie związanego z armią, ale obecnie mieści się tu kilka jednostek wojskowych.

Czteroosobowy lub dwuosobowy zespół muzyczny z Grudziądza, muzyka na Waszym weselu 100% na żywo.

%d bloggers like this: