Galeria

Jesteśmy smutni ponieważ nasza galeria ślubna po ostatnim weselu na którym graliśmy wciąż się produkuje u fotografa, wkrótce się z całą pewnością ukaże. W naszym posiadaniu na chwilę obecną jest mało materiału foto i wideo. Wcześniej nie przewidywaliśmy tego że będziemy zakładali profile na stronach www. Dlatego nie dbaliśmy o to żeby kolekcjonować zdjęcia z cudzych wesel.

Jak ubrać dziecko na wesele?

Podstawowe zasady dobrania stroju dla dziecka zależy głównie od pory roku oraz aury panującej obecnie na dworze. Na wesele w gorącym okresie lata dziewczynkę polecamy ubrać w sukienkę na ramiączkach, chłopca natomiast w koszulę z krótkim rękawem. Natomiast w okresie zimowym należy w rezerwę zabezpieczyć się w jakiś cieplejszy element wierzchniej odzieży dla dziecka. Na salach weselnych panują różne warunki temperatury, więc sweterek lub marynarka może się przydać.

W dzisiejszych czasach oferta kreacji weselnych dla maluchów oraz dorastających młodzieńców jest bardzo bogata. Dostępne są również na rynku odzieżowym komplety typu tata i syn oraz mamą i córka. Wybór ubioru Waszego dziecka powinien być wspólna inicjatywą zakupu, wtedy maluch będzie super zadowolony z tego że mógł zadecydować w co się ustroi. Kolorystyka najbardziej odpowiednia oraz przez dzieci pożądana dla dziewczęcego stroju to oczywiście nowoczesny, miętowy kolor. Inne kolory odzieży dla dziewcząt to beżowy, błękitny oraz fioletowy. Gdy panna młoda poprosi Waszą córkę o sypanie kwiatów wówczas wypada ubrać dziewczynkę na biało. Do tego wszystkiego należy zadbać o fryzurę dla pociechy. Cała stylizacja dla dziewczynki powinna być raczej stosowana, nie powinna zawierać elementów odsłoniętego ciała ani też wielkich ilości ozdób zewnętrznych typu łańcuszki, korale itp. Oczywiście nic się nie stanie jeżeli zezwolimy na jakąś drobną, stosowana biżuterię oraz inne dodatki.

Stylizacja najbardziej odpowiednią dla chłopca jest oczywiście garnitur, lub jego dziecinna, bardzo wygodna imitacja. Chłopcy zamiast ciężkiej marynarki uwielbiają również kamizelki typu elegance. Postaraj się ubrać pociechę tak aby nie była pośmiewisko dla innych gości. Zbyt wymowne stylizacje dla dzieci są naprawdę nieodpowiednie.

Czteroosobowy lub dwuosobowy zespół muzyczny z Grudziądza, muzyka na Waszym weselu 100% na żywo.

%d bloggers like this: