News

W związku z dużą ilością zapytań od państwa o zagranie prywatnej transmisji live informujemy że zagramy. Ponieważ pytacie, zagramy live na Waszych skromnych, okrojonych personalnie urodzinach lub innych małych spotkaniach rodzinnych. Otwieramy się na Państwa potrzeby muzyczne. Informujemy że możemy zagrać wirtualnie na Waszej skromnej imprezie. W tym pandemicznym okresie podaruj sobie lub nawet najbliższym w formie prezentu odrobinę muzyki w naszym wykonaniu. Dedykowaną transmisję live poprowadzimy na kanale, gdzie dostęp do naszej transmisji uzyska tylko wskazana przez Was osoba lub grupa osób. Muzyczne live dla osób prywatnych gramy tylko 2 dni w tygodniu, w sobotę oraz niedzielę. W celu ustalenia terminu zapytaj w wiadomości SMS lub w prywatnym chacie na Facebook-owym portalu naszego zespołu.

W obecnej chwili, aż do odwołania nasz weselny zespół muzyczny nie gra na imprezach ponieważ mamy stan epidemii i obostrzenia związane z tym. Zawsze możesz posłuchać naszego wokalisty Adriana na kanale YouTube tutaj: https://www.youtube.com/user/DjAdix50/featuredhttps://www.youtube.com/user/DjAdix50/featured

Krótka historia oczepin na weselu

Oczepiny na weselu to nic innego jak to że symbolicznie panna młoda staje się mężatką. Obrzęd oczepin zarówno dawniej jak i dzisiaj odbywa się zazwyczaj o północy. Nazwa oczepiny pochodzi od nazwy czepiec. Było kiedyś nakryciem głowy zamiast wianka w dzisiejszych czasach. Dzisiejszą namiastką zanikającego już obyczaju jest to że panna młoda po północy przebiera się tylko w inną suknię. Poza tym jest sporo tradycyjnych zabaw i konkursów weselnych. Kilka przykładowych zabaw to ,,rzucanie welonem i krawatem„, ,,kalambury„, ,,zabawa w kotka i myszkę„, ,,zabawa w orkiestrę„, wróżby weselne, ,,zabawa w pociąg” zabawa w ,,Gdzie jest moja marynarka”, ,,Dziesięć obietnic panny młodej”, ,,test zgodności pary młodej” oraz wiele innych.

Muzykanci, Wodzirejeje, D’J oraz pozostali prowadzący imprezy zapamiętajcie, źle prowadzone oczepiny, wyciąganie gości na siłę do zabawy może być dla nich przykrym oraz traumatycznym przeżyciem zamiast dobrą, wspaniałą oraz niezapomnianą zabawą!

Dlatego jeśli chcecie uniknąć zawiedzenia gości, wynajmij na imprezę profesjonalny zespół muzyczny sekret z Grudziądza, którzy od wielu lat mają odpowiednie podejście do każdego, dzięki czemu Wasi znajomi zapamiętają pozytywnie wesele na zawsze.

Czteroosobowy lub dwuosobowy zespół muzyczny z Grudziądza, muzyka na Waszym weselu 100% na żywo.

%d bloggers like this: